Nezařazené

Aspoň na prechodné obdobie

Vaša partnerka je neustále mrzutá? Trápia ju návaly tepla a vy neviete, čo si s ňou počať? Rozhodí ju akákoľvek banálnosť? Všetko berie príliš tragicky, hoci sa pred chvíľou na tom len smiala a teraz je jej z toho do plaču? Takéto pocity ste naposledy zažívali spolu, keď bola tehotná? Neviete do kedy to ešte vydržíte znášať, keď je na vás taká protivná? Nedopraje vám ani žiadne milé slovo, či pohladenie? Je príliš prísna a zároveň vám bráni, aby ste s ňou mali sexuálny akt? Je možné, že sa úplne zbláznila? Alebo je len v prechode a tú zmenu hormónov veľmi ťažko znáša? Dokedy to takto bude? Koľko to bude ešte trvať? Dá sa to zniesť dlhodobo?

underwear-5182191_1920

Musíte si nájsť niečo, čo vám pomôže znášať tieto ťažké časy, ktoré vás čakajú. Prechod – menopauza je dlhodobý proces, takže sa to nestane z hodiny na hodinu, ani z mesiaca na mesiac. Raz sa ešte cyklus objaví a potom už zas nie. Takže si nájdite niečo, čo vám dopraje milé potešenie, keď to vám vaša manželka nechce dopriať. Sex ponuky Košice vám vyhovejú vo vašich požiadavkách, nech už budú akékoľvek. Spravia vám radosť a vy sa potom môžete lepšie sústrediť na zvládanie situácii s partnerkou, či manželkou v domácnosti. Bude to pre vás jednoduchšie zvládnuť, keď vaše potreby budú uspokojené, potom sa budete môcť aspoň trochu vcítiť do jej pocitov, ktoré sú teraz ako na hojdačke. Inak by ste neustále mysleli len na seba a svojej neukojené túžby a to by vyvolávalo ešte väčšiu vlnu rozporov.

blonde-2468208_1920

Prechod je ťažké obdobie nielen pre ženu, ale aj pre jej celé okolie. Ani si to neuvedomuje ako jej nálada a správanie ovplyvňujú celé jej okolie. Niekedy je to práve žena, ktorá udáva tón celej rodiny a keď je v prechode, tak tým trpí celá rodina. Všetci sú potom nervózni a nemajú dobrú náladu, keď je práve tá žena nespokojná a lomcujú ňou hormóny.