Produkty

Bývanie podľa Vašich snov

Túžite po zmene imidžu vášho domova? Alebo práve zariaďujete svoje prvé bývanie? Nechajte sa inšpirovať štýlovými, modernými a jedinečnými nápadmi pre čo najatraktívnejší interiér, v ktorom sa budete cítiť ako v bavlnke. Či už svoje bývanie staviate od základov alebo na ňom prebieha rekonštrukcia, nezaostávajte za dobou a vytvorte vášmu bytu nový jedinečný dizajn. Je na vás, ktorý štýl si vyberiete. Luxusný minimalizmus, prírodný škandinávsky štýl, umelecký industriálny alebo nezameniteľný vintage štýl. Odporúčame však staviť len na jeden štýl, inak bude váš interiér pôsobiť rušivo a chaoticky, a to zrejme nechcete. Ale čo doplnky? Čo je nestarnúcou klasikou, ktorá nesmie chýbať v žiadnom modernom bývaní a čo bude trendy nasledujúci rok? Stavte na tieto prvky a vaše bývanie bude kúzelné a trendy. Inšpirujte sa našimi radami pre moderný domov.

obývačka

Stavte na nadčasovosť

Pri rýchlom každodennom zhone nebudete mať čas každý rok prerábať svoje bývanie, tak aby vyhovovalo súčasným štandardom. Preto odporúčame držať sa klasiky a nadčasovosti. V prvom rade pri zariaďovaní bytu sa riaďte svojim štýlom, vyberajte to čo sa vám najviac páči. Nenechajte sa ovládnuť krátkodobými trendami. Držte sa svojho vyvoleného štýlu a jemne ho dopĺňajte. Čo sa týka farieb, odporúča sa zvoliť si tri hlavné. Ak chcete mať svetlý, slnečný byt zvoľte napríklad kombináciu: biela, béžová, vanilková, ak túžite po viac zemitých farbách môžete vyskúšať hnedú, sivú a zelenú. Pre industriálny štýl je nezameniteľnou kombináciou sivá, biela a čierna farba.

kuchyňa

Trendy materiály a bytové doplnky

Najviac obľube sa v súčasnosti tešia najmä prírodné organické materiály. Čo sa týka návrhu nábytku ešte stále je a bude v móde jednoduchosť a multifunkčnosť. Obohaťte svoje bývanie o prvky z dreva, a kovu, či už vo farbe striebra alebo zlata, to závisí od konkrétneho štýlu. Krásnu atmosféru dotvoria aj pohodlné mäkučké kreslá či taburetky. Vyberajte vhodné bytové doplnky, ale najmä to s nimi nepreháňajte. Stačia naozaj len 3-4 výraznejšie kúsky, ktoré dokonale zatraktívnia vašu domácnosť. Stavte na výrazné vysoké vázy so štíhlymi modernými trsmi. Alebo zvoľte iný druh kvetov. Veľmi obľúbené sú tiež sochy.

Priestrannosť a vzdušnosť

To čo sa už naozaj nenosí, sú preplnené a prečačkané byty. Vytvorte si doma priestranný a vzdušný priestor. Dajte si záležať na multifunkčnosti a nezaberajte miesto zbytočnosťami. Čím určite zabodujete sú presklené prvky. Sklenené steny či Sklenene dvere patria neodmysliteľne k bývaniu v 21. storočí.