Dovolenka

Dovolenka všade okolo nás

Plánujete ísť na dovolenku? Pravidelne si odkladáte na vašu vysnenú dovolenku peniaze každý mesiac? Čo si zbaliť na dovolenku? Odpoviem vám na vaše otázky. Dovolenka je časom relaxu, oddychu alebo aj aktivít s našimi deťmi. Je to radosť z trávenia voľného času. Či sa rozhodnete pre letnú dovolenku alebo pre zimnú dovolenku, vždy majte na pamäti, že podľa typu vašej dovolenky si musíte všetko naplánovať.

 

relax

 

Dovolenka s deťmi

So svojimi deťmi radi trávime svoj osobný voľný čas. Deti nám do života prinášajú úprimnú radosť, smiech a pocit šťastia. Chystáte sa na dovolenku s deťmi? Pri balení nezabúdajte okrem seba zbaliť aj vášho partnera a vaše deti. Určite sa vaša batožina rozrastie aj o hračky a iné potrebné veci pre vaše deti. Možno si myslíte, že tie veci ani nepotrebujete, no pre deti je to nutnosť pri cestovaní. Bez svojich obľúbených plyšových zvieratiek sa nezaobídu.

Ak máte malé dieťa, nezabudnite zbaliť aj plienky alebo fľašky na vodu či na mlieko. Budete ich potrebovať. V prípade bábätka nezabudnite myslieť aj na detskú postieľku a iné dôležité potreby na každodenný život s bábätkom.

 

Letná dovolenka pri mori

Ak sa chystáte na dovolenku pri more, batožinu budete mať omnoho ľahšiu. Pri mori vám stačia plavky, osuška či prípadne deka a nejaký opaľovací krém. Musíte myslieť aj na ochranu hlavy pred slnečným žiarením. Vybavte sa teda aj nejakým pekným klobúkom. K peknému outfitu pri mori vám dopomôže aj plavkový prehoz. Stáva sa čoraz obľúbenejším doplnkom, keď plánujete dovolenku pri mori. Pri mori nezabudnite aj na vhodnú obuv. Vhodné sú topánky do mora, ktoré sa dajú zakúpiť v hocijakom obchode s obuvou. Nebudú vás bolieť nohy z kamienkov na dne mora.

 

občerstvenie na dovolenke

 

Zimná dovolenka

Chystáte sa na zimnú dovolenku? Musíte myslieť na mohutné zimné oblečenie, ktoré si potrebujete zbaliť. Pri lyžovaní myslite aj na lyžiarsku výstroj, či vhodné lyžiarky. Na zimnej dovolenke sa môžete lyžovať, snowboardovať, či len tak sánkovať s vašimi deťmi. Deti očarí čaro zimnej prírody, ktorá je v tomto období posypaná nádherným bielym snehom.