Nezařazené

Lepiace obálky pomáhajú s identifikáciou obsahu zásielky

Poštové služby využívame často, posielame totiž rozličné druhy zásielok, čo sa veľkosti alebo obsahu týka, a tak aj ich balenie by sme mali prispôsobiť tomu, čo do nich vkladáme. Pri preprave sa v súčasnosti často používajú priehľadné lepiace obálky, ktoré slúžia na rýchlu identifikáciu obsahu v obale, ktorý nie je priehľadný. Takisto do nich vkladáme sprievodné listy.

kuriér, zásielka

Na trh sa dostali lepiace priesvitné obálky, ktoré si obľúbili predajcovia pri zasielaní zásielok aj väčších rozmerov. Napríklad tovar, ktorý je uložený na paletách, bude ľahko a jednoducho identifikovateľný práve vďaka lepiacim obálkam, v ktorých bude uložený sprievodný list ku každej z nich. Uľahči to prehľad o tovare, ktorý sa na nich nachádza. Obálky sa veľmi jednoducho používajú, iba ich nalepíte na danú zásielku a hotovo.

Sú priesvitné, a to vám uľahčí prácu. Nalepením na zásielku získate o nej rýchle informácie a nemusíte ich získavať prácnym hľadaním. Na trhu sú na predaj nalepovacie obálky transportné obálky v mnohých formátoch, lepiace obálky-dokumenty k zásielke, lepiace obálky s potlačou v siedmich jazykoch a okienkom vľavo alebo vpravo, lepiace obálky so záložkou v dvoch formátoch. Balenia obsahujú 100, 500 alebo 1000 kusov obálok.

Lepiace sprievodné obálky sú výhodné hlavne z toho dôvodu, že na zásielke sú prilepené pevne, takže sa počas prepravy len tak ľahko neodlepia a všetky dôležité údaje o obsahu balíka sú tak uložené bezpečne. Zásielky sa len málokedy stratia alebo zapotrošia, keďže sa dá jednoducho a rýchlo zistiť, čo sa v ktorej nachádza. Potlač v cudzích jazykoch pomôže tovar identifikovať aj v zahraničí, takže sa nestratí počas prepravy z dôvodu, že nikto nerozumie tomu, čo je na sprievodnom liste napísané.

papierové kartóny

Lepiace obálky sú fantastickým pomocníkom, ktorí zrýchľuje prácu s poštovými zásielkami a prispejú k tomu, že sa nestratia. Presviedčame sa o tom aj my, bežní zákazníci eshopov, keď si objednávame tovar cez internet. Zásielky k nám domov prichádzajú v škatuliach alebo obálkach s nalepenými obálkami a sprievodným listom v nich.