Nezařazené

Návštevnosť webov a čo na nich hľadáme?

Pri trávení času na internete a môžeme sa zabávať, študovať, komunikovať, hrať hry, pracovať, riešiť celosvetové problémy, sledovať futbal a ešte ďalšie tri A4 vecí. Preto sa stal takým obľúbeným! Zvládneme na ňom prakticky všetko.
Aký typ stránok je však najobľúbenejší?

twitter

SOCIÁLNE SIETE

Instagram, Facebook, Twitter, Google+, Tumbrl, LinkedIn…. niet pochýb, že sú jedny z najrozšírenejších a najobľúbenejších webových priestorov. Používané všetkými generáciami, ktoré tu nájdu čokoľvek čo práve hľadajú. Videá s mačkami, o cvičení, citáty a rady do života, čo práve robí ich švagor a svokra, kde sú na dovolenke ich obľúbení herci alebo športovci, kedy vydajú najnovšiu sériu ich obľúbeného seriálu alebo pokračovanie knihy…Ak ste doteraz nerozumeli obľúbenosti týchto stránok, teraz už viete, o čo ide.

SPRÁVY A NOVINY

Samozrejme, všetci radi ostávame poučení o všetkom, čo sa vo svete deje. Keďže si nechodíme kupovať papiere do stánkov, používame internet. Môžeme si pozrieť aj správy z iných častí sveta, nie len na Slovensku. Sledovať vysielania športu, koncertov a divadelných predstavení naživo, ak vieme kde.

ZOZNAMKY A PORADNE

Jedny z najpoužívanejších webov. Či ide o psychologickú alebo manželskú poradňu, Google pomôže. Zoznamky sú úžasne slávne hlavne v posledných rokoch, prečo uvážte sami.

mobilní telefon

PRACOVNÉ PORTÁLY

Veľké účtovnícke firmy majú svoj vlastný webový priestor, z ktorého ich zamestnanci pracujú. Takisto mnoho iných zamestnaní, ktoré sú vykonávané cez internet.

Je potrebné sa vyvarovať stránkam s nevhodným obsahom. Takisto dať pozor na deti, ktoré nemyslia nič v zlom, chcú len jednoducho zapadnúť a potom sa k takýmto webom schyľujú.
Svoj čas netrávte na internete pridlho, je naozaj návykový! Ani neviete ako a ste prihlásený na dvesto stránkach s desiatimi e-mail adresami a dohadujete si dovolenku s dámou z Ohája.
Prajem príjemnú zábavu!