Nezařazené

Nebojte sa riešiť problémy v sexe

Vždy som sa spoliehala na to, že keď ide o sex, je to niečo, čo bude fungovať vždy. Neviem prečo, ale mala som pocit, že všetky veci okolo na mňa a na môjho partnera len tak kričia, aby sme sa milovali, kde sa len dá. Boli sme naozaj neuveriteľní a neboli to len začiatky nášho vzťahu, dialo sa to aj po rokoch, takže mi bolo jasné, že to má všetko svoj vlastný zmysel. Vedela som, že to je vtipné, že sme takí vášniví a ani som nerátala s tým, že sa môže stať, že to tak nebude. Vôbec som s tým nerátala.

sex

Ako môžete zapracovať na sexuálnom živote
Môjmu partnerovi sa v práci prestalo dariť a niekde sa to jednoducho prejaviť muselo. Nebola som z toho nadšená, no napriek všetkému mi bolo jasné, že nakoniec sú to presne veci, ktoré musím riešiť. Obaja sme preto boli nešťastní, pretože sme sa jeden durhého nevedeli nabažiť, ale nemohli sme sa do toho nútiť, keďže bola erekcia môjho partnera taká, aká bola. On však nebol schopný urobiť nič, takže som sa rozhodla, že to predsa len začnem riešiť ja, keď sa jemu do toho až tak nechce. A dobre som urobila, to je viac, než len isté.

rty

Nebojte sa hovoriť o viagre
Pre mužov je slovo viagra často niečo, čo je úplné tabu, o čom nechcú hovoriť a čo je pre nich totálne, ale že úplne nepredstaviteľné. Jasné, že nie všetko je perfektné a nikdy ani nebude, no napriek tomu sa občas musíte zaťať, keď chcete, aby boli veci v poriadku, a preto som mu doniesla tú najlepšiu viagru, ktorú som našla. Áno, čítala som si veľmi veľa recenzií, takže mi bolo jasné, že presne na tomto to môžem postaviť a že to bude skutočne perfektné, nech sa deje čokoľvek. Takže, teraz už sa len musíme pokúsiť o to, aby boli veci pre nás oboch presne také isté ako predtým. Je to však v prvom rade len o vašom nastavení mysle, na to sa spoliehajte.