Podnikanie

Nočná mora kúpeľne

Ak vám povieme: – Nočná mora kúpeľne. – Čo vás napadne ako prvé? Najčastejšou odpoveďou by bol zrejme upchatý záchod alebo vaňa. Veru nie je to nič príjemné. Rozhodne nočnou morou kúpeľne je upchatý odtok. Nielen na umývadle, kde voda pomaly a slabo odteká. Rovnako nepríjemnou je plná vaňa, ktorá sa rozhodla neodtiecť a vy bezradne stojíte a premýšľate ako sa tej vody z nej zbaviť. Absolútnou špičkou je ale upchatý záchod. Voda po spláchnutí so svojím obsahom nielenže neodteká ale dokonca stúpa smerom nahor. Váš mozog hľadá riešenie tejto situácie tak rýchlo, až mu horia obvody. A hlavou sa do toho preháňajú zdesené myšlienky, čo sa stane ak sa nezastaví včas…

Problémy s odtokom v kúpeľni

Upchaté potrubie je poriadne nepríjemnou záležitosťou

A to platí na každý odtok v domácnosti. Ak totiž znečistená voda stojí alebo odteká iba veľmi pomaly, okrem nepríjemného pocitu a zdržovania je tu ešte jeden podstatný fakt. Pri rozklade nečistôt sa baktérie činia. A veľmi rýchlo. V závislosti od toho, či máme vyššie teploty môžu pracovať rýchlosťou blesku a výsledkom je nielen stále zatopený drez v kuchyni. Ale aj čím ďalej tým viac zapáchajúca odpadová rúra a jej obsah. Je to nielen nepríjemné ale aj nehygienické. Ak sa nám teda zdá, že voda ešte len začína odtekať pomalšie, je to znamenie pre použitie gumeného zvonu. Ten by mala mať každá domácnosť. Ak prečistenie zanedbáte hneď na začiatku problému, verte – čakajú vás aj krušnejšie chvíle. Odtok sa totiž bude zapĺňať nečistotami a nakoniec voda nebude odtekať vôbec.

Upchatá toaleta je veľkou nepríjemnosťou

Nebojte sa zavolať profesionálov

Samozrejme odborníci si s upchatím potrubím poradia behom chvíle a ako bonus dokážu aj zdiagnostikovať stav potrubia vďaka prístrojom. Vyhnete sa tak nepríjemným prekvapeniam v budúcnosti. Aj kanalizácia by si zaslúžila pravidelné prehliadky. Odborne vyškolený a praxou zocelený technici si poradia s akýmkoľvek problémom, po celom území Slovenska. Je pritom jedno či hľadáte krtkovanie Trnava, Bratislava, Košice alebo niektoré z iných miest a dedín. Fungujú aj non – stop servisy ktoré sa neboja za svojím klientom aj vycestovať.