Nezařazené

Etikety na víno

Etikety na víno

Poznáte to, keď kráčate po obchode a zrazu vás osloví niečo podľa svojho obalu? Etiketa na fľaši sa vám natoľko zapáči, že vás presvedčí si daný produkt zakúpiť. Práve preto sú obaly a etikety produktov veľmi dôležitým nástrojom na komunikáciu a je nevyhnutné, aby boli správne navrhnuté tak, že ihneď u človeka vzbudia záujem o konkrétny produkt.

vino

Etikety na víne nemusia hovoriť čisto iba o značke vína, roku výroby, mene vinára, obsahu alkoholu alebo o jeho zložení. Vizuálne zaujímavé etikety môžu dopomôcť fľaši stať sa skvelým darčekom, či doplnkom v zbierke pre vášnivých zberateľov fliaš. Okrem toho, sú momentálne na trhu k dispozícií aj rozličné spoločnosti ponúkajúce personalizované etikety, napríklad etikety na víno Graphicsoul, ktoré si každý vie upraviť presne podľa svojich požiadaviek. Takáto upravená etiketa je vhodným darom na rôzne oslavy a narodeniny, teda ak chceme niekoho obdarovať peknou fľašou vína, môžeme mu dať na etiketu napísať jeho meno, vek či venovanie, prípadne ak ide o obchodné stretnutie názov alebo logo vašej firmy. Etikety na víno sa dajú upraviť do rôznych tvarov, veľkostí, farieb a dizajnov, tak aby zodpovedali presne požiadavkám účelu, na ktorý ich potrebujete.

etiketa

Personalizované a špeciálne upravené etikety sa stali v posledných rokoch veľmi často využívané rovnako aj na svadbách. Budúci manželia si dávajú vyrobiť etikety na víno alebo tvrdý alkohol vo forme nálepiek, na ktorých sú ich mená, dátum ich veľkého dňa, miesto, spoločné fotografie a prípadne iné citáty, nápisy, informácie alebo grafické prvky. Prispôsobené etikety na víno sa následne dajú vytlačiť na špeciálny lepiaci papier alebo fóliu, ktorá zvládne aj nápor vody. Upraveným svadobným vínom i inou fľašou alkoholu s etiketami potom obdarujú svojich svadobných hostí, ktorí si môžu odložiť takýto pekný darček ako spomienku na veľký deň ich rodinných príslušníkov, či priateľov.