Produkty

Kamerový systém s dokonalou ochranou

Alarmy Jablotron je vyvinutý špeciálne na zabezpečenie vášho príbytku – domu, záhrady, pozemku, firmy, chaty či iného objektu. Nemusí ísť o celý objekt, ale aj o časti príbytku či izby. Zameriava sa aj na zavlažovanie záhrady, otváranie garáží a brán, vyhrievací systém bazéna a rozsvietenie. Systém je nastavený aj na reguláciu teploty objektu. Firmu reprezentuje certifikovaný partner spoločnosti JABLOTRON Bc. Ladislav Janíček formou živnosti. Ide o profesionálneho technika s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti elektro a zabezpečovacej techniky, ako aj zavádzania kamerového systému.

kamerový systém

Najväčšou prednosťou unikátneho automatizovaného systému JABLOTRON je multifunkčnosť – poskytuje dokonalú ochranu pred každým typom nebezpečia pre váš domov, či už ide o zlodejov, požiar, alebo únik plynu. Výhodami sú aj variabilita produktu, cenová dostupnosť a ľahká manipulácia, možná v drôtovom alebo bezdrôtovom prevedení, prípadne v ich kombinácii. K nášmu systému je možné pripojiť sa z PC či mobilu, ako aj pomocou kľúčenky. Komplexné služby sú postavené na princípoch kvality – zabezpečenia sú vždy certifikované a overené a naším cieľom je dodávať profesionálne riešenia v každej situácii.

kamera

Maximálna odbornosť je potvrdená aj rôznymi certifikátmi a vykonávaná montáž je v súlade s technickými a právnymi normami. Zaručujeme diskrétny a precízny prístup a k požiadavkám zákazníkov sa usilujeme pristupovať ústretovo – sme vždy k dispozícii a osobne ručíme za kvalitu poskytovaných služieb. V prípade vášho záujmu navštívte našu webovú stránku, kde sa dozviete detailnejšie informácie. Jej súčasťou je aj kontaktný formulár, na základe ktorého si môžete dohodnúť bezplatne obhliadku a ďalší postup prihliadajúc na podmienky a vaše očakávania. Cenová ponuka je vytvorená na mieru podľa požiadaviek zákazníka a rozsahu objektu, preto obhliadka a informácie ohľadom technického zabezpečenia sú nevyhnutnou súčasťou našich konzultácií. Následne určíme ďalší postup na riešenie problému. Neváhajte využiť naše služby a cíťte sa s nami bezpečne!