Produkty

Kvalitné disky pre Vaše auto

V prípade, že potrebujete disky pre Vaše auto, určite navštívte e-shop www.najdisky.sk. Nájdete tu skvelé disky značky Ronal. Ak si potrpíte na kvalitu diskov, budete diskami Ronal príjemne prekvapení. Perfektný dizajn diskov urobí aj z obyčajného vozidla výnimočné auto, na ktoré je radosť pozrieť sa a ešte väčšia radosť je sa v ňom viezť. Disky Ronal disponujú TUV certifikátom a sú kompatibilné s TPMS. Navyše dostanete zdarma aj montážne príslušenstvo. A ak si zakúpite kompletnú sadu diskov, ich doručenie k Vám domov Vás nebude stáť ani jeden cent.

bmw

Vyberať si môžete z veľkého množstva Ronal diskov, ktoré svojim dizajnom uspokoja každého nadšenca automobilov. V ponuke e-shopu sú prehľadne zobrazené s kvalitnými fotografiami jednotlivých modelov. Okrem diskov Ronal nájdete v ponuke NajDisky ďalšie kvalitné disky. Vyberať si môžete z mnohých značiek hliníkových diskov. Ak patríte medzi vášnivých milovníkov áut, určite Vás oslovia luxusné disky značiek Barracuda, BBS, Corspeed, DLW, alebo Eta Beta. Zároveň si v e-shope NajDisky môžete zakúpiť pneumatiky, a to zimné, letné, no aj celoročné.

cestovanie autom

Samozrejmosťou je ponuka príslušenstva, medzi ktorým nájdete produkty ako bezpečnostné skrutky, bezpečnostné matice, vymedzovacie krúžky, stredové krytky diskov, samolepky na disky a ventily. Nakupujte všetko potrebné pre Vaše auto pohodlne v jednom e-shope a vybavte sa kvalitnými produktmi, s akými Vaše auto zažiari. S väčším nákupom ušetríte, keďže pri objednávke nad 150€ neplatíte poštovné. Pri nákupe pneumatík je poštovné spoplatnené výhodnou sumou, a to 2€ za kus pneumatiky. Nezabudnite sledovať NajDisky na sociálnych sieťach, aby Vám neušla žiadna novinka zo sveta automobilov alebo akcia na vybrané produkty. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte sa opýtať napríklad prostredníctvom e-mailu, na adrese info@najdisky.sk.