Produkty

LED panely sú vhodné do interiérov

Na osvetlenie interiérov je vhodné použiť svetelný zdroj s výkonom, ktorý vyhovuje požadovanému množstvu svetla, potrebného pre dostatočné presvetlenie priestoru. Na tieto účely sa používajú aj LED panely, tie sa delia na malé, veľké, stmievateľné, RGB a dual white panely. Všetky sú vyrábané s ohľadom na životné prostredie a úspornosť energií.

Nenápadne inštalovaný panel

Veľké LED panely sa vyrábajú v rozličných veľkostiach, jedným z rozmerov je panel 595x595mm, 40W, s použitím hlavne do interiérov, do kancelárií, skladov, predajní či administratívy a podobne. Tento panel sa dá osadiť do rámu, ktorý treba dokúpiť alebo je možné zapustiť led panel ho do podhľadov. Vyrába sa vo všetkých troch odtieňoch bielej farby, neutrálnej, teplej a studenej. Súčasťou balenia je napájací zdroj.

Okrem veľkých LED panelov si zákazníci môžu zakúpiť aj malé v tvare štvorca či kruhové. Ich použitie je rovnaké ako pri veľkých paneloch, do hál, hotelov, reštaurácií a podobne. Vhodné je aj ako dizajnové osvetlenie. Kvalitné svetlo a jeho dostatok zaistí vysoký index podania farieb a uhol svietenia až 150°. Tri odtiene bielej farby svetla sú použité pri výrobe aj týchto malých panelov.

RGB a DUAL WHITE panel predstavuje širokú paletu farieb svetla, ktoré môžete mať v interiéri, ovládané diaľkovým ovládačom budú panely svietiť podľa vašich predstáv a momentálnej nálady, nastavíte si intenzitu svetla či rozličné prechody medzi farbami. Svetelný tok LED panelov môže dosiahnuť 1050 lm, čo je dostatočná náhrada za 90W svietidlo.

Malý panel má šikovný rozmer

Zapustením malého panela do podhľadu získate dizajnové osvetlenie bez toho, aby ste uškodili interiéru a jeho štýlu, svietidlo bude osvetľovať priestor tak, ako si budete želať. Benefitom je možnosť diaľkový ovládačom ovládať až 4 okruhy samostatne, ale aj všetky naraz, jeho dosah je až 30m. Nie je však súčasťou balenia panela, ale je nutné zakúpiť si ho zvlášť.