Produkty

Spite s ľahkosťou

Spoločnosť SEGUM sa zaoberá výrobou ortopedických matracov už niekoľko desaťročí. Práve to nám významne napomohlo navrhnúť a následne vyrobiť kvalitné matrace pre Vás zdravý spánok. Ponorte sa do snov s príjemným pocitom pri zaspávaní a vstávajte ráno bez bolestí chrbtice a maximálne odpočinutý. Naše matrace sú navrhnuté tak, aby použitými materiálmi a následnými cenami za matrace vyhovovali naozaj každému zákazníkovi.

spiace dieťa

Výroba a materiály ortopedických matracov nám výrazne napomáhajú prinášať Vám a teda pre Vás skutočne matrace najvyššej kvality za najnižšie ceny. Matrace na posteľ sú základom zdravého spánku a práve preto robíme maximum pre spokojnosť našich zákazníkov. Môžete si u nás vyberať z ortopedických matracov vo viacerých verziách. V ponuke nájdete taktiež kolekciu detských matracov, ktoré sú skutočne navrhnuté tak, aby Vašim najmenším maximálne napomáhali pri zdravom vývine chrbtice a zároveň u tých najmenších matrace z kolekcie BABY poskytujú ľahké dýchanie a zdravé spanie.

sladké sny

Matrace sú antialergické. Pri detských matracoch sa môžete stretnúť aj s veľmi vhodnou výplňou týchto matracov a to s gumo-kokosovou výplňou, ktorá zaručí potrebnú tvrdosť matraca vhodného pre deti, no zároveň na povrchu príjemne mäkkého a pružného. Kombinácia kokosového vlákna spolu s použitím prírodného latexu vytvára ľahké prepúšťanie vlhkosti čo významne napomáha pri jeho rýchlom uschnutí a práve preto aj v prípade, že sa dieťa pomočí, je jeho opätovné použitie skutočne časovo nenáročné. Pri bežných matracoch určených pre dospelých je možnosť vyberať si z pružinových matracov ale rovnako tak aj z takzvaných sendvičových matracov. Nájdete tu rôzne ponuky, od lacnejších, no napriek cene kvalitných matracov, až po luxusné matrace. Každý matrac má na povrchu poťah, ktorý je vhodné prať v práčke pri 60 stupňoch ale je tu možnosť zakúpenia si matracov s poťahom obsahujúcim striebro, ktorý je možné prať až na 95 stupňov.