Nezařazené

Máš skvelý podnikateľský nápad?

Možno sa ti stalo, že si dostal skvelý nápad na podnikanie. Premyslel si si, čo a ako by si robil a možno máš aj premyslené, ako by si začiatok podnikania financoval. No odrádza ťa to, že nevieš, ako si spoločnosť na podnikanie založíš, alebo nevieš, čo všetko k tomu budeš potrebovať a ako to vybavíš. Jednoducho kopec administratívnej práce sa ti zdá príliš náročný a najmä nesmierne zdĺhavý ! Ak je toto jediná vec, ktorá ťa delí od úspechu v podnikaní a od toho, aby si si splnil svoj sen a priviedol ho k životu, máme dobré správy!

napis

Ready made spoločnosti na predaj

Existujú totiž spolocnosti na predaj, ktoré už sú „ready made“, teda hotové a založené. Nevyvíjali ešte žiadnu podnikateľskú činnosť, sú bez záväzkov a sú pripravené na podnikanie takmer okamžite. Stačí, keď podpíšeš zmluvu o prevode podielu s majiteľom tejto firmy a môžeš za ňu konať. No nie je to skvelá správa? Takéto spoločnosti si samozrejme nekúpiš hocikde, nájdeš ich aj online na weboch spoľahlivých firiem, ktoré sa zaoberajú zakladaním, likvidáciou spoločností, prevodmi podielov a okrem iného aj ponúkajú spoločnosti na predaj.

dáma s nápismi

Výhody ready made spoločností

Firma, ktorú si takto pohodlne a jednoducho kúpiš má mnohé výhody. Nemusíš absolvovať zdĺhavý proces na úradoch, spoločnosť už má IČO a DIČ, je zapísaná v obchodnom registri a rovnako má aj splatené základné imanie. Ak sa ti teraz zdá, že takáto firma musí stáť „majland“, ako sa hovorí, príjemne ťa prekvapíme, že v ponuke nájdeš firmu aj za 450€ ! To už stojí za zváženie v každom prípade. Navyše môžeš si zmeniť obchodný názov, predmety činností a aj sídlo pri prevode podielu. Ak sídlo nemáš, môžeš zvoliť virtuálne sídlo na nejaký čas, kým budeš mať kam svoju firmu umiestniť.

Tvoj sen s podnikaním sa už teraz stal realitou! Rezervuj si firmu, ktorá sa ti hodí a informuj sa pre viac detailov a podrobností u 41business.sk.