Produkty

Meniče napätia

Na stránke menicnapatia.sk nájdete množstvo rôznych typov meničov napätia. Nech ste kdekoľvek, s vhodným meničom napätia už neostanete bez potrebného elektrického napätia. Nájdete tu množstvo meničov napätia od jednoduchých meničov napätia až po skutočne exkluzívne a výkonné meniče napätia. Napríklad Menič napätia z 12V na 230V, 120W je pomerne s inými meničmi napätia veľmi praktický pomocník. Svojimi rozmermi 118 x 74 x 71 mm a svojou váhou iba 335g sa pohodlne zmestí priam do vrecka. Je síce malý ale výkonný a spoľahlivý. Jeho maximálny stály výkon je 120W a maximálny špičkový, samozrejme krátkodobý výkon dosahuje 160W. Obsahuje taktiež USB výstup, čo pohodlne napomôže k nabíjaniu napríklad MP3 prehrávača.

alternatíva elektrického napätia

Taktiež je vybavený chladením – ventilátorom a má spoľahlivú ochranu proti preťaženiu, prepólovaniu, pre vybitie batérie je opatrený alarmom, ktorý sa spustí pri 11V a vypne sa pri 10,5V. Nehrozí mu prehriatie, pri prekročení 60 stupňov sa automaticky vypne. Je to pomerne cenovo nenáročný pomocník na Vašich potulkách, výletoch či dovolenkách.

elektrická zásuvka

V našej ponuke meničov napätia 12V na 230V nájdete samozrejme produkty aj pre náročnejších, ako je to napríklad pri Meniči napätia 12V na 230V, 600W, ktorý je vybavený naviac informačným LED displejom, a dvoma USB výstupmi vhodnými pre nabíjanie zariadení s USB vstupom ako sú napríklad MP3 zariadenia. Jedná sa o výkonnejší menič napätia, ktorého maximálny výkon dosahuje 600W a pri jeho maximálnom špičkovom výkone získate až 1200W, samozrejme len krátkodobo. Je vybavený napájacími káblami s krokosvorkami a taktiež káblami s CL zástrčkou. Jeho proporčné parametre nejako výrazne neovplyvnia Vašu batožinu. S hmotnosťou 870g a s rozmermi 242 x 116 x 59 Vás nezaťaží ale naopak, v prípade potreby pripojenia svojich zariadení sa mu určite potešíte. Pozrite si našu ponuku a vyberte si menič napätia vhodný pre Vaše potreby.