Produkty

Móda a obliekanie

Móda sa každý rok na jeseň trechu vyzvŕta a módne trendy sa uvedú na módne prehliadky. Návrhári celé leto nelenia a pripravujú nové kolekcie i trendy, čo zákazníkom na jeseň predstavia. I keď každoročne sa módne trendy trochu obmieňajú, niektoré kúsky sme si zvykli tak nosiť, že sú už neoddeliteľnou súčasťou nášho šatníka. Čo tak napríklad slimmer jeans https://bigstarjeans.sk/zena/damske-jeans-nohavice/damske-jeans-slim? Milujete ich aj vy? Tento strih obľubujú dámy, lebo nádherne opíše krivky ženského tela a dodá outfitu peknú ženskú energiu. Kombinovať sa dá s mnohými topmi, svetrami, sakom, blejzrom, jednoducho od výmyslu sveta. Káro je na najbližšie obdobie in a tak môžete kombinovať aj s košeľou.

SLIM jeans

Nemyslite si, že len super štíhle dievčatá a dámy môžu nosiť slim strihy. Prečo by si ich nemohla kúpiť akákoľvek žena? Veď treba sa vidieť takú aká si a prijať so všetkým. Krása je otázkou preferencií a vnútornej energie. Preto si svoje oblečenie vyberte podľa svojho vkusu a zvýraznite niektoré partie žensky. To, čo chcete zakryť, urobte s pompéznosťou a eleganciou, bez ostychu či komplexov. Oblasť bruška napríklad s vysokým pásom a peknou dlhšou blúzkou prípadne ukončenou na gumičku. Voľným štýlovým padavým svetrom a podobne. Riešení a možností je mnoho.

jeansy

Svoj outfit je dobré z času na čas obmeniť a doplniť a kúsky ladiť tak, aby ste mali viaceré, ktoré sa dajú vzájomne dobre kombunovať. Niekedy je pár kvalitných kúskov viac než celý vagón nekvalitných. Slimmer jeans sú sexi, atraktívne a ženské a urobia iste každej radosť. Dajú sa kúpiť v rôznych trendy prevedeniach a farbách. Pokiaľ chcete telo zoštíhliť siahnite po tmavších farbách bez aplikácií a s hladkých jednofarebným povrchom. Pokiaľ chcete predĺžiť nohy, zvoľte dlhšie nohavice a rovnakú farbu topánok, či topánky na podpätku, ktorá pod nohavice doslova skryjete. Vyčarujte krásne módne trendy samé na sebe!