Produkty

Vytvorte si skvelú atmosféru na terase

Mnoho ľudí má svoj vlastný dom a ku nemu dorobenú terasu. Užívajú si tu teplé dni alebo večeri pri káve, čaji alebo rôznych miešaných nápojoch. Majú na nej položené rôzne lampióny, alebo jemné svetlá, aby mali skvelú atmosféru na oddych. Prečo si však terasu nevyzdobiť omnoho krajšie? Keď sa prechádzate pomedzi ulice, určite obdivujete to, ako majú ľudia vysvietené vonkajšie fasády a strechy, poprípade balkóny v panelákoch. Medzi obľúbené patria práve špeciálne svetelné reťaze. Terasové osvetlenie je zložené z hrubého plochého kábla s veľkým množstvom vodeodolných objímok E27.

Svetelná reťaz pod strechou na terase

Ak túžite po tom, aby ste mali pekne rozsvietenú terasu, určite zvoľte túto alternatívu. Budete mať krásne vyzdobené okolie a vy sa pri ňom budete cítiť naozaj úžasne. Vonkajšie osvetlenie viete využiť nielen v exteriéry, alebo aj v interiéry. Môžete si zapojiť žiarovky rôznych farieb a tak nebudete mať osvietenie nudné ale priam veselé na pohľad. Tieto reťaze sa používajú najmä ako osvetlenie na terasu, párty osvetlenie, eventové osvetlenie, svadobné osvetlenie a mnoho iných. Na tejto webovej stránke máte na výber reťaze v 3 dĺžkach s rôznym počtom objímok.

Svetelná reťaz na terase

Ak máte svoju vlastnú predstavu o dĺžke a množstve objímok, zamestnanci firmy vám vedia poradiť a reťaz prispôsobiť vašim požiadavkám. V ponuke nájdete aj LED žiarovky v rôznych farebných prevedeniach, ktoré sú naozaj odolné. Pokiaľ nemáte svoje vlastné predstavy, tak si viete zakúpiť svetelnú reťaz dlhú 20, 50 alebo 100 metrov. Zároveň si tu viete objednať aj náhradné LED žiarovky v prípade vypálenia. Ceny sú adekvátne ku kvalite. Vydržia vám naozaj dlhú dobu, takže sa nemusíte báť, žeby ste ich museli nejak často vymieňať a tak meniť svoju terasovú výzdobu. LED svetelné reťaze dodajú vašej terase nádherný vzhľad a dobrú atmosféru pri večernom oddychu po práci. Môžete ich mať na terase počas každého ročného obdobia, bez obáv, že sa vám pokazia.