Produkty

Okná najvyššej kvality

Hliníkové okná sú na trhu už desiatky rokov. No častokrát sme ich videli najmä na veľkých priemyselných budovách, obchodných domoch či kanceláriách. Hliníkové okná, hliníkové dvere či celé hliníkové systémy pôsobia mimoriadne moderne a kvalitne. A také aj naozaj sú. Kvalita hliníkových okien sa nedá poprieť a tomu zodpovedá aj ich cena. Posledné roky sa hliníkové okná stali obľúbenou možnosťou zasklenia aj na novostavbách. Výhodou hliníkových okien je, že je možnosť vyrobiť hliníkové okná v akomkoľvek rozmere. Práve preto sa stali obľúbené veľkoplošné okná, ktoré tvoria častokrát výraznú časť stavby rodinného domu. Moderné sú presvetlené domácnosti a preto oknami na domoch skutočne nešetríme. Čím viac okien, tým väčší únik tepla v domácnosti. No na to môžete zabudnúť.

okná

Vlastnosti hliníkových okien lmmont

Častokrát ľudia bojujú s únikom tepla zo svojej domácnosti, alebo prefukovaniu studeného vzduchu cez okná do domácnosti. V prípade hliníkových okien na takéto starosti môžete zabudnúť. Stabilný, odolný a pevný rám zabezpečí, že okná držia pevne na svojom mieste a správna izolácia zabezpečí, že únik tepla bude takmer nulový. Tepelnoizolačné vlastnosti hliníkových okien sú najlepšie na trhu.

hliníkové okná

Na aký typ domu si zvoliť hliníkové okná?

V dnešnej dobe vám vyrobia prakticky akékoľvek hliníkové okná. Či už potrebujete veľkoformátové okno nadrozmerných veľkostí alebo klasické murované okienko, hliníkové okno je možné vyrobiť na mieru. Veľkú výhodu však majú práve vo veľkých terasových dverách. Terasové dvere si častokrát zvolíme s možnosťou otváranie posuvným patentom. Pri takomto type otvárania je váha terasových dverí citeľne znať. V prípade hliníkových okien však neucítite žiadny odpor pri otváraní. Hliník je mimoriadne ľahký materiál a váhu hliníkových okien či dverí ani neucítite. V prípade realizácie hliníkových okien na mieru sa obráťte na odborníka vo svojej profesii lmmont.sk.