Nezařazené

S gélom nuru si masáž užijete oveľa viac

Ženy sa rady nechávajú rozmaznávať v skrášľovacích salónoch, muži si doprajú aj relax iného typu. Častokrát ide o erotickú masáž, ktorej účinky neskutočne milujú. Muži si vedia dokonalo užiť každý dotyk, a preto sú ich častými zákazníkmi. Všetko prebieha diskrétne a na profesionálnej úrovni. Už pri vyslovení slova erotika je každému jasné, čo si pod týmto pojmom má a môže predstaviť, a že náplň erotickej masáže bude z úplne iného súdka ako je to pri klasickej zdravotnej či športovej masáži.

Telo potrebuje povzbudiť každý sval

O príjemné dotyky, ktoré majú priniesť rozkoš a slastné pocity pri senzuálnej masáži núdza nie je, dievčatá zo salónov ich dokážu rozdávať a každého zákazníka obslúžia čo najlepšie, majú totiž záujem na tom, aby po skončení rituálu ešte dlho spomínali na vzrušujúce momenty prežité pod rukami pekných a šikovných masérok.

Online objednávky sú bežná prax tak ako je to pri mnohých iných službách. Masážne erotické salóny majú svoje stránky nuru masaz Tantradiamond.sk a na nich ponúkajú niekoľko druhov tantrickej masáže, okrem toho sú tam uverejnené aj dievčatá-masérky, pracujúce v salóne, a z ktorých si záujemca môže vybrať jednu, ktorá mu bude počas masáže robiť spoločnosť. Všetky pracujú na profesionálnej úrovni a hlavne diskrétne. Začiatočníci či tí, ktorí služby salóna ešte nevyskúšali, môžu začať zľahka a skúsiť najprv klasickú senzuálnu masáž, pokročilým zákazníkom už môžeme odporúčať napríklad vzrušujúcejšiu a odvážnejšiu nuru masáž.

Základom je príjemné prostredie

Pre tých, ktorí nemajú predstavu o tom, čo sa pod nuru masážou skrýva, môžeme prezradiť, že jej základ je v počiatočnej spoločnej sprche s masérkou a po nej nasleduje samotná masáž takzvaná telo na telo, pri ktorej sa zapájajú aj jej šikovné ruky. V salóne je na tento účel vyhradená špeciálna plachta a dievčatá používajú aj fantastický nuru gél, s ktorým sú všetky dotyky, pohladenie a stimulácia oveľa intenzívnejšie, vzrušujúcejšie a jemnejšie, po pokožke sa telo hladko kĺže, čo spôsobuje iskrenie a slastné vzrušenie.