Nezařazené

Správny výber je dôležitý aj pri voľbe matracov

Venujte pozornosť správnemu výberu matraca, doplnkov ako sú napríklad podložky, rošty, poťahy matracov a samozrejme aj rámy postelí. Potrebné informácie, odborné skúsenosti a poradenstvo a samozrejme široký výber zdravotných matracov s ortopedickým efektom Vám prináša ponuka najkvalitnejšie matrace. Vyberať si môžete zo širokej ponuky pružinových, taštičkových alebo penových matracov, ktoré vynikajú kvalitou, čisto prírodnými surovinami použitými na ich výrobu a patentovanou technológiou, ktorá zaručuje spoľahlivý ortopedický efekt.

penový matrac

Je mnoho faktorov, ktoré ovplyvňujú správny výber matraca, vedeli ste, že napríklad v poloha v spánku je rozhodujúca alebo že aj Váš životný štýl dokáže ovplyvniť výber matraca­?Preto, ak spávate na boku zvoľte si mäkšie matrace s tvrdosťou H2 – H4 z celkovej stupnice od H1-H5. Alebo ak spávate na chrbte vyberte si radšej tvrdšie matrace s hodnotou H3-H5, budú pre Vašu chrbticu omnoho väčšou oporou.

Ponúkané matrace sú naozaj mimoriadnej kvality a radia sa k nim aj najkvalitnejšie z kolekcie Royal a Premium, ktoré sa vyznačujú zdravotným a ortopedickým efektom na jednotlivé zdravotné postihnutia. Poskytujú úľavu chrbtici alebo kĺbom, prípadne celému kostrovému svalstvu alebo vybraným častiam končatín.

prémiová kvalita matraca

Najmä kolekcia Royal ponúka klasické rozdelenie matracov na sendvičové a pružinové v prémiovej bio kvalite, v rôznych rozmeroch, s antialergickými poťahmi, ktoré sa ľahko udržiavajú a smnohými ortopedickými vlastnosťami. Sú precízne ručne spracované a aj preto majú mimoriadnu kvalitu.

Odporúčajú ich odborníci, ortopédi a veľmi dobré skúsenosti majú s nimi aj rehabilitační pracovníci. Ich vysoká a prvotriedna kvalita ich predurčuje ako výbavu do špičkových hotelov, kde ich hostia oceňujú.

Kostra, chrbtica, svalstvo a kĺby si zaslúžia každodenné rozmaznávanie aj formou kvalitných zdravotných matracov a relaxačným spánkom, ktorý Vám obnoví životnú silu a energiu.