Produkty

Prepravky na ovocie a zeleninu – kvalitné a ľahko dostupné

Ovocie a zelenina si vyžadujú špeciálnu starostlivosť na zachovanie svojich jedinečných vlastností. Firma Scholler Allibert už 40 rokov pôsobí na slovenskom trhu a prináša inovatívne riešenia v oblasti poľnohospodárstva. Uplatňuje stratégiu udržateľnosti, ktorá sa orientuje na zásadu vratnosti produktov, uplatnenia možných ekologických a zároveň ekonomicky vhodných inovácií. Zachováva sa tiež zásada integrity, v rámci ktorej sa dodržiavajú etické zásady v oblasti riadenia. Firma presadzuje stratégie vedúce k ekologickej budúcnosti, a to umožnením prechodu na uhlíkové hospodárstvo.

ovocie zelenina

O kvalite a hodnote produktov svedčí aj fakt, že sú úspešné aj z pohľadu spotrebiteľov, ktorí ich ponuku dlhodobo vyhľadávajú. Všetky produkty sú overené, certifikované pre styk s potravinami, podliehajú hygienickým normám a zásadám a vďaka kvalitným vlastnostiam sú odolné voči nepriaznivým klimatickým podmienkam. Bednicky na ovocie sú navrhnuté tak, aby boli vhodné na opakované používanie a dá sa s nimi jednoducho manipulovať. Sú ekonomicky úsporné, majú dlhú životnosť, a tým šetria náklady na energie. Veľkosť prepraviek je navrhnutá tak, aby čo najviac vyhovovala zákazníkom – pri zbere či maloobchodnom predaji. Sú možné stredné aj malé veľkosti, štandardné veľkosti a dajú sa tiež prispôsobiť na mieru. Prepravky vysokej nosnosti s väčším objemom typu BixBox a Maxilog sú vďaka svojim pozitívnym parametrom obľúbeným produktom u zákazníkov.

plastové prepravky

Pre prepravu tekutých produktov sú určené špeciálne vyvinuté IBC kontajnery spĺňajúce priemyslové štandardy. Prepravky sú zároveň navrhnuté tak, aby dokázali ušetriť miesto pri preprave a počas skladovania. Veľkou výhodou pre spotrebiteľa je, že sú kompatibilné s plastovými paletami. Z dostupného sortimentu si môžete vybrať aj z prehľadnej brožúry s podrobnými informáciami. Ak vás naša ponuka zaujala, prípadne by ste sa chceli podrobnejšie informovať ohľadom produktov, môžete tak urobiť prostredníctvom zákazníckeho formulára, kde vám pracovníci radi odpovedia na vaše otázky.