Nezařazené

Erotickú masáž si môžete dopriať aj bez partnera

Nebudem chodiť okolo horúcej kaše. Veľmi dlho som túžila po tom, aby som vyskúšala erotic massage. V časti Slovenska, kde bývam, však takéto služby neexistujú. Nehovorím, že ich tu nemáme na dobrej úrovni. hovorím, že skutočne neexistujú. Neponúkajú ich dokonca ani dievčatá – súkromníčky u seba doma. najbližšiu slečnu, ktorá na mňa však vôbec nepôsobila veľmi profesionálne, som našla nejakých päťdesiat kilometrov od mestečka, kde žijem. OK, čo teraz? Chlapa nemám, pri občasných barových známostiach, pri ktorých to skončí sexom, tam by boli takéto požiadavky asi zvláštne a hlavne, asi trochu nezrealizovateľné.

Dve ženy s tetovaním sa objímajú pri jazere

Prejdem k tej časti, ktorá môže byť pre niekoho poburujúca, a to obzvlášť v dnešnej dobe, kedy je všetko, čo sa týka akýchkoľvek vecí, ktoré akokoľvek súvisia s homosexualitou, totálnym tabu. Teda, nemyslím to ani tak, že by to bolo tabu, že by sa o tom nesmelo hovoriť. Akonáhle však niečo takéto niekto povie, okamžite ide o propagáciu LGBT a podobných somarín. Uisťujem vás, že nasledujúce priznanie nemá nič s LGBT ani s homosexuálmi, a to aj napriek tomu, že mi tieto veci absolútne nevadia. Každý nech si žije, ako chce. Navyše, mám mnohých priateľov homosexuálov a ani pri jednom z nich mi ich orientácia absolútne neprekáža. Koniec koncov, prečo by mala? To som už však trochu dobočila od témy.

Ženské nahé telo sa rozpadáva na zlaté kúsky

Tému je to, že erotickú masáž som nakoniec vyskúšala s mojou najlepšou kamarátkou. Áno, je to tak, ako počujete. Nemusela som ju v podstate ani chvíľku prehovárať. Poznáme sa viac ako pätnásť rokov, prežili sme si toho spolu už nemálo, takže prečo by niečo také malo byť pre jednu z nás problémom? Môžem vám s najväčšou úprimnosťou povedať, že to bolo super. Dokonca sme si to už niekoľkokrát zopakovali. Takže ak chcete zažiť erotickú masáž, no nemáte po ruke salón ani chlapa, najlepšia kamoška to istí.