Produkty

Rovné jeansy sú teraz celkom moderné

Aký strih jeansov nosíte vy? Aj keď sa v poslednom desaťročí rozmohol a stal veľmi populárnym práve úzky strih slim alebo skinny, ani rovný strih nie je veru na zahodenie. Straight fit jeans sú skvelým riešením v mnohých prípadoch a pre viaceré tipy postáv. Či už hovoríme o pánskej alebo dámskej móde, môže vám rovný strih jeansov, resp. nohavíc pomôcť vyrovnať nesúmernosti na postave, resp. pomere nôh a postavy. Niekto má možno estetický problém sám so sebou a považuje svoje nohy za príliš štíhle, resp. príliš tenké. Práve v takomto prípade sa vám môže straight fit strih dokonale hodiť. Rovný strih sa totiž pri spodnej časti nôh nezužuje, ale ostáva rovný, teda o niečo širší. Pekne sa tak nohy dostanú do súmernejšej rovnováhy. Rovnako ho môžete použiť aj vtedy, keď sú rozdiely v súmernosti hornej a dolej časti nôh. Rovný strih ich pekne zosúladí.

straight fit jeans

Pokiaľ potrebujete nohy zase predĺžiť, napríklad pri nižšom vzraste, môžete voliť navyše jeansy s vysokým pásom a nosiť vrchnú časť oblečenia zapásanú, aby bolo vysoký pás vidieť, prípadne mať pod nohavicami topánky rovnakej farby, čo môže opticky nohy zase len predĺžiť. Ak nosíte rovný strih a je až pod členky, ľahko si skryjete pod nohavice aj topánky s vyšším opätkom, čo opäť opticky predĺži postavu.

jeansy

V predajniach a v online internetových obchodoch nájdete množstvo krásnych strihov a prevedení jeansov a iste si tam nájdete niečo nové pre seba. Obohatiť svoj šatník a investovať do seba je naozaj na mieste a každý byo tom mal pouvažovať. Starať sa o seba je veľmi dôležité a preto sa tešíme bohaten ponuke tak straight strihov jeansov ako aj ďalších, ktoré prinášajú značky, ako je napríklad BIG STAR. Tak urobte si radosť aj vy, investujte do svojej sviežej a novej garderóby a cíťte sa nový aj vy. Na jar prichádza nová energia a takto si ju môžeme priniesť aj domov a do šatníka.