Produkty

Uschovajte pivo v jedinečných prepravkách

Mnoho ľudí vlastní svoje vlastné podniky a každodenne potrebuje prepravky na pivo. Každá prevádzka má však rovnaké prepravky, a vy rozmýšľate nad tým, ako sa odlíšiť a byť jedinečný? Chcete mať prepravky na pivo s vlastnou potlačou alebo čisto len logom? Firma Schoeller Allibert vám s týmto veľmi rada pomôže a vy sa budete cítiť jedinečnejšie. Nemusíte ich mať priamo len na pivo, môžete ich použiť na rôzne iné nápoje, ktoré máte dostupné vo vašom podniku. Ak navyše máte svoju vlastnú značku piva a dovážate ho aj do iných podnikov, viete si vďaka týmto jedinečným prepravkám poriadne vybudovať a reprezentovať svoju značku.

Jedinečná drevená prepravka na pivo

Na tejto stránke máte na výber z veľkého množstva možností dizajnu. Viete si ich dať kvalitne vyzdobiť podľa toho, ako si to predstavujete. Môžete si na ne dať svoje potlače, alebo čisto len logo, aby vás prepravky reprezentovali. Vytvoríte si tu vizuálne príťažlivé plastové prepravky, ktoré budú inovatívne. Pomocou nich si tekutý tovar prepravíte bezpečne bez obáv, že by sa vám fľaše porozbíjali, alebo akokoľvek poškodili. Na výber máte z rôznych veľkostí prepraviek, takže si vyberiete presne také, aké potrebujete. Ak chcete prepravky využívať na akýkoľvek druh tekutín, môžete si objednať aj univerzálne prepravky, do ktorých viete vložiť čokoľvek. Tento druh prepraviek sa využíva zvyčajne vo veľkých a malých pivovaroch, ale určite ho oceníte aj vo vašej prevádzke.

Klasická prepravka na pivo - KOZEL

Tieto univerzálne prepravky sú kvalitné a majú naozaj dobré vlastnosti, ako sú napríklad, že dokážu chrániť nápoj pred UV žiarením, ľahko sa s nimi manipuluje a dajú sa používať v naozaj širokom teplotnom rozsahu. Majú možnosť stohovania a tak na pivo ušetríte miesto nielen v sklade, ale aj priamo v prevádzke alebo obchode. Firma ponúka výhodné podmienky spolupráce. Prepravky sú ekologické a recyklovateľné, čo ocení mnoho ľudí. Majú na výber široký sortiment nádob na pivo a nealkoholické nápoje, pre rôzny počet a objem fliaš.